אודות האתר המרכזי למערכות CRM

האתר המרכזי למערכות CRM הוקם כמיזם עצמי של חברת טרגט מערכות בע"מ. טרגט היא חברה וותיקה העוסקת בתחומי האינטרנט ופיתוח התוכנה משנת 1995. במהלך השנים הוספנו גם היכרות והתמחות בתחומי התוכנות לניהול קשרי לקוחות סי. אר. אם והיישומים השונים הקיימים. מאחר ואנחנו לא מייצגים תוכנה או גורם מסויים יש לנו אפשרות לתקוף את התחום מ"למעלה" ולנסות ולספק מידע אוביקטיבי ומקיף על כל השוק המתפתח הזה. זהו האתר המרכזי השלישי שאנחנו מטפחים בטרגט, אח צעיר לאתר המרכזי לתמ"א 38 ולאתר המרכזי להדפסה על מוצרים. בניגוד לשני אחיו הבוגרים כאן גם עולם התוכן מוכר לנו היטב ונשמח לקחת חלק בתהליכים ארגוניים למציאת והשמת פתרונות CRM לארגונים קטנים ובינוניים.
כמו בכל תחום גם כאן ניתן למצוא אתרים רבים וטובים בעולם הגדול, הייחוד של האתר המרכזי ל CRM הוא בהתמקדות בשוק הישראלי המיוחד גם בהיבטים של תרבות ותרבות ארגונית אך מעל לכל בשפה שמתעקשת להתנהג שונה מרוב השפות המקובלות. השתדלנו להתמקד בפתרונות התומכים בשוק הישראלי והמיוצגים ברמה כזאת או אחרת ע"י חברות מקומיות.

בשלב הזה ניתן למצוא באתר את הסקטורים הבאים:

מה זה CRM?
Customer Relationship Management, ניהול קשרי לקוחות, מה זה, למה זה ומי צריך את זה. הסבר ממצה לגבי התחום בכללותו.

מערכות CRM
ריכוז המערכות, התוכנות והיישומים הקיימים לתחום ניהול קשרי הלקוחות בישראל, יתרונות וחסרונות מוכרים. לצד כל מוצר אנו מפרטים איזה חברות מיישמות מתמחות בו.

חברות מיישמות
ריכוז חברות מיישמות CRM בישראל, לכל חברה תיאור קצר, פרטי קשר וכמובן קישור לאתר האינטרנט. לצד כל חברה מיישמת אנו מפרטים אילו מוצרים מוצעים / נתמכים / מיוצגים ע"י אותה חברה מיישמת. נשתדל ונשמח להוסיף חברות מיישמות נוספות לרשימה.

עלו ברשת
ריכוז הפניות למאמרים מעניינים שפורסמו ומתפרסמים באינטרנט הישראלי מעת לעת. באם נתקלתם במאמר מעניין, נשמח לקבל הפנייה.

מאמרים
מאמרים ייחודיים ומעניינים שנכתבים ע"י צוות האתר או ע"י כותבים חיצוניים שמעוניינים לפרסם מאמרים תחת הפלטפורמה שלנו. חשוב להדגיש שאנחנו מפרסמים אך ורק חומרים שיש בהם ערך מוסף למשתמשים האמיתיים ונמנעים מהכנסת מאמרי קידום שכל תכליתם הוא קידום בגוגל.
להצעה ומשלוח מאמרים.

זירת התעסוקה
האתר המרכזי לסיאראם ישמש גם כפלטפורמה מרכזת בתחום מציאת עובדים ועבודה בתחום. נשמח לקבל נתונים של מחפשי עבודה בתחום ובקשות של מעסיקים ולהפגיש ביניהם ככל שניתן.

פורום
שאלות, בקשות ונושאי עניין בתחום – זה המקום, צוות האתר ישמחו להשיב ולנסות לסייע ככל שניתן.
פורום ה CRM המוביל בישראל, זה המקום לכל שאלה או פנייה בתחום.

קופץ בראש...
Preview by Thumbshots.com

Mekashron מערכת CRM לניהול עסק. המערכת כוללת מס' מודולים מובנים:
- מקשרון ביזנס: מערכת לניהול עסק מהקצה אל הקצה
- מקשרון בול-סנטר: מערכת לניהול מוקד טלמרקטינג ומוקד קול סנטר
מערכת כוללת פונקציונאליות רבה: ניהול מלאי, הנהלת חשבונות, שירות לקוחות, מכירות, ניהול עסק ועוד. כמו כן, המערכת נותנת מענה לאינטגרציה
הנדרשת בניהול מוקד: מרכזית VOIP, IVR, שרת פקסים, אתר אינטרנט ועוד
לפרטים נוספים


עוד מערכות
חברות מיישמות